StudioKunst24 in Bloei

Gerdien Biersteker is afkomstig uit de Zaanstreek en woont sinds 2001 in Sassenheim. Haar werk is figuratief, het moet wel herkenbaar zijn, maar dat hoeft niet de realiteit of het perfecte plaatje te zijn.
Leontien Peter fotografeert vooral intuïtief, haar beelden zijn opgebouwd rondom de elementen kleur, vorm, structuur en vergankelijkheid. Het balanceert vaak op de grens van het herkenbare en abstracte.
Cissy Soethout houdt van figuratieve kunst, zij heeft jarenlange ervaring in de mode en haar schilderijen zijn vaak kleurrijk en met verschillende structuren. Ook experimenteert ze graag met keramiek.
Thelma den Adel maakt abstracte intuïtieve schilderijen. Zij gebruikt graag diverse technieken en de levendige kleuren en speelse vormen zijn herkenbaar in haar stijl.






